Informacje i rezerwacja

Aktualności

Wielkanoc w sanatorium SPA

03-04-2017

Czy dla Ciebie Święta Wielkiej Nocy to również czas spędzony rodzinnie na tradycyjnych wielkanocnych obrzędach? Sprawdź jak obchodzi się Święta w sanatoria SPA! Wybierz...

więcej »

Największe w Europie baseny solankowe! Promocja!

02-02-2017

Zarezerwuj pobyt w promocji KURACJUSZ w dniach od 20 czerwca do 14 lipca 2017 r. W tym terminie pobyt kosztuje 20% mniej! Ceny od 852 zł!

więcej »

Święta w hotelu SPA – czy warto?

16-12-2016

Marzy Ci się odrobina odpoczynku podczas świąt? Przerażają Cię przygotowania do świąt? Odpocznij w hotely SPA! Sprawdź dlaczego warto.

więcej »

Gala Beauty Stars 2016

24-11-2016

Nagrody zostały rozdane! Zamek Topacz „Najlepszym miejscem beauty 2016 w kategorii Hotele SPA” w plebiscycie Gala Beauty Stars 2016!

więcej »

Zadbaj o ciało jesienią i zimą – zabiegi SPA

22-11-2016

Jesień to odpowiednia pora na zadbanie o swoje ciało po lecie. Chętniej w tym czasie odwiedzamy salony SPA, czy wyjeżdzamy na ożywcze weekendy do hoteli SPA. Przecytaj dlaczego...

więcej »

ART SPA w Zamku Topacz

19-09-2016

W Zamku Topacz zabiegi szyte są na miarę i komponowane z naturalnych składników, teraz w klimacie lat 20. Sprawdź sama! Zapraszamy!

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję