Informacje i rezerwacja

Aktualności

Depilacja laserowa laserem diodowym Vectus

03-11-2014

Depilacja laserowa stała się jednym z częściej wybieranych sposobów na usunięcie niechcianego owłosienia. Na rynku funkcjonuje kilka urządzeń tego typu. 

więcej »

Nocne saunowanie w Termie Białka

21-10-2014

Wielkimi krokami zbliża się zima. Nie dajmy się zimnu! Polecamy cieplutkią Termę w Białce i ofertę saunarium. Już 8 listopada rusza cykl imprez "nocne saunowanie".

więcej »

Czytanie na Bani - powraca

21-10-2014

Ponoć nie ma nic lepszego na jesienne wieczory niż dobra książka. W hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej odbędzie się spotkanie czytelnicze 25 października 2014 roku.

więcej »
Późny, jesienny urlop – gdzie go najlepiej spędzić?

Późny, jesienny urlop – gdzie go najlepiej spędzić?

26-09-2014

Dobrym pomysłem jest późny, jesienny urlop. Można zadbać o swoje zdrowie, wzmocnić organizm przed zimą. Warto wybrać się do któregoś z polskich uzdrowisk. Jedną...

więcej »

Biznes z klasą lub w szlafroku

20-09-2014

Hotel Cottonina Villa & Mineral SPA Resort przygotował bogatą ofertę biznesową. Oferuje kameralną atmosferę, sale konferencyjne oraz relaks w luksusowym SPA.

więcej »

Białe złoto- bawełna na stres

13-08-2014

Autorskie zabiegi z bawełny na stres oferuje Mineral SPA w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. 

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję