Informacje i rezerwacja

Aktualności

Zakochaj się w Zamku Topacz w Walentynki

21-01-2016

Spędź swoje walentynki w pięknym miejscu. Odpocznij, odpręż się, spędź aktywnie czas ze swoją drugą połową. Zobacz ile atrakcji czeka na Was w tym wyjątkowym dniu w Zamku...

więcej »

Wody termalne na Warmii

15-01-2016

W niesamowitym miejscu w pięknej i zacisznej zatoce, w otoczeniu lasów powstały Termy Warmińskie. Pierwsze termy na północy. Odwiedź Lidzbark Warmiński!

więcej »

Święta w Zamku Topacz

24-12-2015

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle rodzinny czas, pełen radości i magii. Warto go spedzić w niezwykłym miejscu z rodziną.

więcej »

Zamek Topacz

30-11-2015

Historia związana z pięknym hotelem SPA znajdującym się w kompleksie Zamku Topacz zaintryguje każdego gościa hotelowego. A nowoczesność i tradycja, które łączy...

więcej »

Dzień ślubu- ważne w jakim miejscu

17-11-2015

Dzień ślubu, to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych dni w życiu. Ważne, aby był niezapomniany. Sprawdź jak można go uświetnić!

więcej »

Odpoczywaj i zwiedzaj w SPA

15-10-2015

Pobyt w hotelu SPA korzystnie wpływa na relaks i wypoczynek, co nie oznacza, iż nie można również zwiedzać podczas pobytu w tego typu obiekcie.

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję