Informacje i rezerwacja

O nas SanatoriaSpa

Celem SanatoriaSpa.pl jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej, dbałości o zdrowie, pobytów krajowych w óśrodkach SPA. Polecamy profilaktyczne pobyty w sanatoriach i ośrodkach SPA & Wellness, Medical SPA prezentowanych na portalu. Za naszym pośrednictwem można zakupić pobyt:

  • hotelowy - sam nocleg lub nocleg ze śniadaniami lub 2 posiłkami,
  • pakiet okolicznościowy: świąteczny, mikołajkowy, romantyczny, weekendowy, andrzejkowy, itp.
  • pakiet leczniczy, uzdrowiskowy, gdzie w skład takiego pakietu wchodzą: noclegi, najczęściej 3 posiłki dziennie i 3 zabiegi zlecone przez lekarza,
  • turnus rehabilitacyjny: 13-14 noclegów, całodobowe wyżywienie - 3 posiłki dziennie i 3 zabiegi zlecone przez lekarza prowadzącego, całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska. Osoba kwalifikujaca się do wyjazdu na turnus rehabilitacyjny powinna zabrać ze sobą: zaświadczenie o niepełnosprawności oraz zaswiadczenie od lekarza o mozliwości odbycia turnusu.

W ramach pakietów klienci mogą korzystać z zabiegów leczniczych, odnowy biologicznej, SPA i aktywności fizycznej: często basenów, saun, jacuzzi, Nordic Walking, itp.

Jako  profesjonalnie przygotowany portal poświęcony tematyce prozdrowotnej Sanatoriaspa.pl zawiera bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z ich bogatą prezentacją. 

Przygotowaliśmy dla Państwa łatwe w obsłudze narzędzie, za pomocą którego mają Państwo możliwość rezerwacji  pobytu wypoczynkowego, sanatoryjnego oraz relaksacyjnego w ośrodkach SPA & Wellness przez całą dobę.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, bądź odwiedzenia naszego biura mieszczącego się w Nowym Targu przy ulicy Waksmundzkiej 38.

 

Współpracujemy z: http://tranquilitydlaspa.blogspot.com/   i   http://www.78studio.pl/ .


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję