Informacje i rezerwacja

Aktualności

Wielkanoc w sanatorium SPA

Data publikacji: 03-04-2017
Wielkanoc w sanatoria SPA

Wielkanoc w sanatoria SPA

Wielkanoc  to niezwykły czas. Najważniejsze święta w kalendarzu katolickich świąt, czas spędzany z rodziną na przeżywaniu mistycznych uniesień. Wielkanoc to także szereg tradycji związanych z wydarzeniami biblijnymi: przygotowywanie koszyczka wielkanocnego ze święconką, pisanek, uroczystego śniadania wielkanocnego. Wszystkim kojarzą nam się te święta z rodziną w cieple domowego ogniska. Ale czy można by inaczej? W końcu Wielkanoc jest tylko raz w roku :)

 

Spędź Wielkanoc w sanatorium lub SPA

Mamy dla Was ciekawą propozycję na spędzenie tegorocznej Wielkanocy. Mianowicie sporo hoteli SPA oraz sanatoriów przygotowuje specjalne wielkanocne pakiety pobytowe.  Pomyślicie zapewne jak to można pojechać na Święta do hotelu, przecież nie będzie tej świątecznej, rodzinnej atmosfery.

 

Tradycja i moc atrakcji

I tutaj mamy dla Was niespodziankę.  Wielkanocne pakiety pobytowe są specjalne, ponieważ oprócz zakwaterowania, noclegów oraz innych typowych atrakcji ośrodka SPA czy też sanatorium, oferują celebrację tradycji wielkanocnych w szerszym, niż tylko rodzinny, gronie Gości hotelowych sanatoryjnych. Znajdziemy tutaj między innymi:

  • wspólne malowanie pisanek,
  • przygotowywanie koszyczka wielkanocnego,
  • uroczyste śniadanie Wielkanocne przy wspólnym stole.

Często pobyt zostanie uatrakcyjniony dodatkowo np. ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, czy wspólnym wyjściem do Kościoła. Dla dzieci również są atrakcje. Najmłodsi wezmą udział w warsztatach artystycznych związanych z Wielkanocą, będą mogły spędzić czas korzystając z animacji, jak choćby udać się na poszukiwanie Wielkanocnego zajączka.

Jakby tego było mało w 4 Pory Roku w Krynicy Zdroju wśród uczestników Wielkanocnego pakietu pobytowego wylosuje Gratisowy Pobyt Weekendowy do wykorzystania w 4 Porach  Roku.

Zatem polecamy wybrać się w tym roku na Wielkanocny Weekend do SPA lub sanatorium. #wielkanocSPA


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję