Informacje i rezerwacja

Aktualności

Święta w hotelu SPA – czy warto?

Data publikacji: 16-12-2016
Świeta w Hotelu SPA

Święta w hotelu to coraz popularniejsza alternatywa dla tych, spędzanych w domowym zaciszu. Zmęczeni codziennym natłokiem obowiązków uznajemy bowiem, że te kilka świątecznych dni powinno być okazją do relaksu, a nie czasem intensywnych i męczących przygotowań. Nie wszyscy jednak podzielają to zdanie. Zwolennicy rodzinnych świąt w gronie całej rodziny nie wyobrażają sobie, aby spędzić je wśród obcych ludzi, w hotelowym pokoju i przy stole zastawionym przez dania z restauracji. Obydwa rozwiązania mają swoje wady i zalety. Warto je przeanalizować, aby wybrać opcję najbardziej dopasowaną do potrzeb naszej rodziny.

Święta w domowej atmosferze

Święta spędzone w domu to gwarancja rodzinnej atmosfery przepełnionej tradycją. Na stół trafiają potrawy przygotowane według babcinych receptur, po pokojach roznosi się zapach choinki, a w tle słychać ulubione kolędy. Wieczór wigilijny ma swój niezastąpiony urok, którego z pewnością nie da się w 100% odtworzyć we wnętrzach hotelu. Niewątpliwą zaletą spędzenia świąt w domu jest również możliwość dzielenia tych chwil z całą rodziną. Do hotelu wybieramy się z reguły w mniejszym gronie. Świąteczna przerwa od pracy pozwala także nacieszyć ciepłem domowego ogniska – atmosfera, którą tworzą wszystkie bożonarodzeniowe ozdoby sprawia, że w tym czasie czujemy się w swoich wnętrzach wyjątkowo.

Święta spędzane w domu wiążą się jednak nie tylko z tym, co przyjemne. Poprzedza je bowiem cała masa stresujących i męczących przygotowań, które czasami przekładają się na napięte relacje pomiędzy członkami rodziny. Organizacja świąt to także duży wydatek. Niejednemu z nas pewnie przeszła kiedyś przez głowę myśl, że pieniądze, które przeznaczyliśmy na świąteczne zakupy, wystarczyłyby na wakacje dla całej rodziny. To prawda, że świątecznej atmosfery nie da się kupić, jednak nie zawsze też udaje się ją stworzyć we własnych czterech ścianach. Czasem skutecznie psuje ją przedświąteczny pęd i zmęczenie.

Święta w hotelowych wnętrzach

Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt poza domem. Zapominamy jednak, że wyjątkową atmosferę tworzą przede wszystkim ludzie. Spędzając święta w hotelu możemy zatem mieć wszystko, czego potrzebujemy, aby były one prawdziwie rodzinne i magiczne. Co więcej, zyskamy możliwość wypoczynku – wszystkie obowiązki związane ze sprzątaniem i gotowaniem przejmie bowiem ktoś inny, a my będziemy mieli więcej czasu na przebywanie z bliskimi. Warto wiedzieć, że hotele przygotowują bogate oferty dedykowane temu okresowi. Zapewniają swoim gościom nie tylko wykwitną kolację wigilijną, ale i dbają o świąteczny wystrój, atmosferę oraz tradycje.

Nasza oferta świąteczna została przygotowana tak, aby goście opuścili hotel zrelaksowani. Główną różnicą pomiędzy świętami w domu, a tymi spędzanymi w hotelu, jest bowiem ilość czasu, który mamy na wypoczynek. Nasi goście otrzymują pakiet zabiegów w SPA do wykorzystania podczas pobytu, a dzieci mogą korzystać w tym czasie z sali zabaw, gdzie przebywają pod opieką animatora – powiedziała Patrycja Dawgiert, Kierownik Marketingu Zamku Topacz.

Zamek Topacz stawia także na tradycję zapewniając spotkanie ze Świętym Mikołajem, prezenty niespodzianki, czy wędliny z własnej wędzarni. Dbałość o tego rodzaju szczegóły sprawia, że święta spędzone w hotelu mogą okazać się bardzo dobrym wyborem.

Oferta świąteczna Zamku Topacz dostępna jest na stronie www.zamektopacz.pl/boze_narodzenie_


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję