Informacje i rezerwacja

Aktualności

Rodzinna Wielkanoc w SPA

31-03-2015

Coraz częściej Polacy chcą spędzać Wielkanoc w gronie rodziny, ale poza domem. Zamiast przygotowywania świąt lepiej wyjechać na święta, aby wypocząć, spedzić czas z...

więcej »

Przygotuj się do wiosny – zabiegi SPA

16-03-2015

Wiosna to najlepsza pora na regenerację cery, zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest świetną porą na wizytę w SPA. Jak wybrać odpowiednie zabiegi? Przeczytaj sama!

więcej »

Leczenie nadwagi u dzieci w Kudowie Zdrój

26-02-2015

Leczenie nadwagi i otyłości wśród dzieci prowadzone jest w Szpitalu Uzdrowiskowym „Jagusia”. Działalnością profilową ośrodka w praktyce medycznej jest...

więcej »

Dzień kobiet w hotelu Gaca SPA

25-02-2015

Polecamy specyjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet w hotelu Gaca SPA w Kazimierzu Dolnym. Pobyt z niespodziankami, zabiegami w fantastycznej atmosferze relaksu.

więcej »

Hotel Piwniczna - opinia specjalisty

17-02-2015

Polecany przez panią Ewę Góra - Zastawny hotel Piwniczna. Zachęcamy do przeczytania opinii specjalisty.

więcej »

Romantyczne walentynki w górskim SPA

05-02-2015

Walentynki w SPA to idealne rozwiązanie dla par. Wspólny relaks, sprawianie sobie przyjemności, wspólne chwile tylko we dwoje - dowiedź się więcej!

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję