Informacje i rezerwacja

Aktualności

Gala Beauty Stars 2016

Data publikacji: 24-11-2016
Zamek Topacz SPA Wroclaw

Zamek Topacz Resort & ART SPA został wyróżniony w plebiscycie Gala Beauty Stars 2016. Hotel otrzymał nagrodę w kategorii Hotele SPA. Doceniony został zarówno przez czytelników magazynu Gala oraz użytkowników portalu gala.pl, jak i Kapitułę Plebiscytu oraz niezależnych ekspertów.

Magazyn Gala po raz drugi wyróżnił wyjątkowe i godne polecenia miejsca beauty w Polsce. Piętnaście statuetek oraz dwie nagrody specjalne otrzymały gabinety, salony i hotele, w których najlepsi specjaliści dbają o piękny wygląd i dobre samopoczucie swoich gości.

Zamek Topacz Resort & ART SPA został wyłoniony spośród wielu innych Hoteli SPA, stając się dzięki temu jednym z trzech „Najlepszych miejsc beauty 2016” w tej kategorii. Doceniony został między innymi za pasję, profesjonalizm i zaangażowanie. 

W naszym Art SPA od samego początku postawiliśmy na bardzo indywidualne podejście do gości. Przyświecająca nam idea butikowego SPA pozwoliła stworzyć tutaj bardzo kameralną atmosferę oraz zapewnić poczucie komfortu i luksusu. Nasze SPA to także inspirująca artystycznie przestrzeń, w której pielęgnujemy nie tylko sferę ciała, ale i ducha. Jako kameralna galeria sztuki zapraszamy swoich Gości na cyklicznie organizowane wystawy. Cieszymy się, że nasza filozofia i starania zostały docenione w plebiscycie Gala Beauty Stars 2016 – powiedziała Dominika Muzyka, Kierownik SPA Zamku Topacz.

Nagrodzone SPA to szczególne miejsce w całym kompleksie Zamku Topacz. Oferuje „skrojone na miarę” zabiegi Marii Galland oraz ceremonie legendarnej marki Ingrid Millet – synonimu luksusu i pielęgnacji doskonałej. Dzięki najwyższej klasy urządzeniom stosowanym w zabiegach estetycznych i leczniczych, zapewnia również dostęp do kosmetologii XXI wieku.

Zamek Topacz położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta, w miejscowości Ślęza.


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję