Informacje i rezerwacja

Aktualności

Ferie zimowe w SPA na Basenach Mineralnych

05-02-2015

Ferie zimowe to czas rodzinny. Najchetniej spędzany na stokach narciarskich, lodowiskach i przy kominku. Przy sprzyjającej aurze - tak. Jak inaczej spędzić zimowy urlop?

więcej »

Czas na zdrowie - profilaktyka

25-01-2015

Zadbaj o swoje zdrowie. Dowiedź się jak ważna jest profilaktyka, badania kontrolne oraz drobne zdrowe przyzwyczajenia dla twojego zdrowia. 

więcej »

Rodzinne ferie w Górach Izerskich

14-01-2015

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort zaprasza na wypoczynek i dobrą zabawę  dla całej rodziny podczas ferii zimowych.

więcej »

Dlaczego warto korzystać z balneologii?

06-01-2015

Woda ma duży wpływ na zdrowotność człowieka. Dlatego uzdrowiska korzystając z dobroczynnych właściwości wód posiadają długoletnie tradycje lecznicze.

więcej »

Zamień świąteczne porządki na świąteczne SPA

13-12-2014

Chcesz spędzić przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na sprzątaniu? Może zamiast przedświątecznego szaleństwa odpocznij  i oderwij się od codzienności. Wybierz...

więcej »

Malinowy Dwór - „Najpiękniejsze SPA 2014”

05-12-2014

Tytuł "najpiekniejszego SPA 2014" - nagrodę czytelników EDEN Magazyn SPA&Wellness otrzymał Hotel Medical SPA Malinowy Dwór.

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję