Informacje i rezerwacja

Aktualności

Balonowe Mistrzostwa Polski w Nałęczowie

28-07-2014

Od 6 do 10 sierpnia  Nałęczów gościł Mistrzów baloniarstwa. W uzdrowisku odbyły się 30. Balonowe Mistrzostwa Polski i 9. Międzynarodowe Zawody Balonowe o...

więcej »

Cottonina – Mineral SPA

10-07-2014

Wyobraź sobie odrestaurowaną, dziewiętnastowieczną willę fabrykanta otoczoną pięknymi lasami i górami, wyjątkowe zabiegi w pierwszym w Polsce Mineralnym SPA.

więcej »

Korzystne działanie siarki na urodę

01-04-2014

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważna dla organizmu człowieka jest siarka. Wiele niekorzystnych zjawisk jest konsekwencją niedoboru siarki.

więcej »

Warsztaty kolagenowe w Malinowym Dworze

22-01-2014

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór wraz z Voda Collagen zapraszają 25 stycznia o 16.00 na wartsztaty kolagenowe „Twój codzienny rytuał piękna”.

więcej »

Czytanie na Bani

05-11-2013

Wkrótce rusza projekt: Czytelnia Hotelu Bania. Będzie to cykl spotkań z autorami perełek literatury. Coś dla fanów książek.

więcej »

7. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS

07-05-2013

W Krakowie już po raz siódmy organizowane są Targi Wyposażenia i Usług
SPA & WELLNESS. 

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję