Informacje i rezerwacja

Aktualności

Zamek Topacz Najlepszym Miejscem Beauty 2017

Data publikacji: 29-11-2017
spa

 Zamek Topacz Najlepszym Miejscem Beauty w plebiscycie Gala Beauty Stars 2017

Zamek Topacz Resort & ART SPA znalazł się wśród laureatów konkursu Gala Beauty Stars. Hotel zdobył wyróżnienie w kategorii Hotele SPA. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w sobotę, 25 listopada.

Magazyn Gala po raz trzeci wyróżnił najlepsze miejsca beauty w Polsce. Zadaniem plebiscytu jest wytypowanie najbardziej wartościowych adresów urodowych oraz wspieranie rozwoju branży beauty na terenie kraju. W konkursie zostały wyróżnione wyjątkowe i godne polecenia miejsca w pięciu kategoriach. Zamek Topacz znalazł się wśród trzech laureatów w kategorii Hotele SPA.

„Cieszymy się, że Zamek Topacz już po raz drugi został doceniony w konkursie Gala Beauty Stars. Dziękujemy naszym Gościom i Jury za to wyróżnienie. W codziennej pracy w Art SPA staramy się pielęgnować fundamentalne zasady naszego zawodu mówiące o szacunku , trosce i miłości z jaką terapeuta winien podchodzić do Gościa, z którym pracuje" – powiedziała Dominika Muzyka, kierownik Art SPA w Zamku Topacz.

Butikowe Art SPA – prawdziwa perła w zamkowej koronie

Nagrodzone SPA to szczególne miejsce w całym kompleksie Zamku Topacz. Na jego kształt i wygląd wpływa charakter całego resortu. SPA mieści się w zaadaptowanej podziemnej części Zamku oraz nowej, dobudowanej części budynku. Utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Butikowa, klimatyczna strefa SPA składa się z 5 gabinetów zabiegowych, w tym salonu rytuałów dla dwojga z wanną do wspólnych kąpieli i łaźnią do okładów mineralnych, a wypoczywalni, w której bezpośrednio po zabiegu można odpocząć i dodatkowo się zrelaksować.

Butikowe SPA to także kompleks saun oraz basen z tarasem, z którego rozciąga się piękny widok na zieleń parku. Szczególnie przyjemna jest kąpiel w zewnętrznym jacuzzi z kominkiem.

W naszym SPA pielęgnujemy sztukę komponowania rytuałów, sztukę wypoczywania, sztukę odnajdywania piękna. Za jego ideą kryje się także możliwość obcowania z prawdziwą sztuką – taką wprost z najlepszych galerii. Dlatego właśnie przyświeca nam hasło: „Odpoczywaj ze sztuką, niech piękno inspiruje" – mówi Dominika Muzyka, Kierownik SPA Zamku Topacz.

Informacje o Zamku Topacz

Zamek Topacz to jeden z niewielu historycznych obiektów zamkowych na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel z pełnym zapleczem konferencyjno-eventowym. Hotel posiada 64 eleganckie pokoje, 5 sal konferencyjnych i bankietowych oraz dwie restauracje. Otacza go 50- hektarowy teren, oferujący mnóstwo atrakcji rekreacyjnych i sportowych, na którym znajduje się także Muzeum Motoryzacji.

W marcu 2016 roku uruchomiony został najważniejszy element kompleksu hotelowego – Zamku Topacz, w znajduje się wykwintna restauracja, prowadzona  przez doświadczonych szefów kuchni. Obiekt posiada nowocześnie urządzone pokoje spełniające najwyższe kryteria oraz salę konferencyjną z kominkiem i indywidualnym tarasem. W podziemiach zamku znajduje się także butikowe SPA i strefa Wellness, a także zewnętrze jacuzzi z kominkiem.

W kwietniu 2016 roku Zamek Topacz Resort & SPA otrzymał pierwsze miejsce w konkursie SPA Prestige Awards 2015 w kategorii Najlepsze Boutique SPA w Polsce, a także wyróżnienie w kategorii Objawienie Roku.

Zamek położony jest jedynie 20 minut od centrum Wrocławia i międzynarodowego lotniska Copernicus, 2 km od autostrady A4 i obwodnicy miasta w miejscowości Ślęza.

Całkowita powierzchnia SPA – 500 m2Basen z 2 torami, o rozmiarach 16 m / 4m, wyposażony w hydromasaże Jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne z kominkiem Brodzik dla dzieciSauny: sucha, parowa, fontanna lodowa do schładzania.


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję