Informacje i rezerwacja

Poradnik kuracjusza

Wyjedź do sanatorium na własną rękę

Data publikacji: 04-07-2012

Obecnie więcej osób wyjeżdża do uzdrowisk i sanatoriów prywatnie. Decydując się na tzw. „pobyt komercyjny” sam płacisz za cały pobyt.

Zalety wyjazdu prywatnego do sanatorium:

  • sam wybierasz termin wyjazdu, miejscowość i ośrodek, w którym chcesz wypoczywać.  Korzystając z dofinansowania z NFZ to lekarz z oddziału Funduszu Zdrowia decyduje o miejscu leczenia;
  • możesz z dnia na dzień zarezerwować pobyt i wyjechać, oczywiście w miarę wolnych miejsc. Nie czekasz w długiej kolejce nawet kilkanaście miesięcy;
  • nie potrzebujesz załatwiać papierkowych formalności w NFZ;
  • czekać na decyzję o zasadności skierowania, którą wydaje lekarz-specjalista NFZ’u;
  • możesz zostać skierowany na dodatkowe badania lekarskie,
  • nie musisz się tak stresować czy otrzymasz dofinansowanie na wyjazd,
  • co najważniejsze oszczędzasz swój cenny czas.

Służymy swoją pomocą przy rezerwacji i zakupie pakietu pobytowego w sanatoriach i ośrodkach Spa&Wellness. Skorzystaj z naszej unikalnej mapo-wyszukiwarki.


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję