Informacje i rezerwacja

Poradnik kuracjusza

Wakacyjne kursy PKS Polonus w promocyjnych cenach!

Data publikacji: 20-07-2016
wakacje w hotelu SPA

Nadmorskie kurorty to tradycyjnie dla wielu Polaków główny kierunek letnich wojaży. Dla tych, którzy planują spędzić urlop nad Bałtykiem, PKS Polonus wprowadził do rozkładu jazdy nowe, sezonowe kursy do znanych i lubianych miejscowości wypoczynkowych. Przewoźnik przygotował również pulę promocyjnych biletów za „5-10-15 zł”, dostępnych wyłącznie w opcji on-line.

Dzięki wakacyjnej akcji, do Krynicy Morskiej można dotrzeć latem zPKS Polonus już za 5 zł, do Kołobrzegu za 10 zł, a najtańszy kurs do Łeby kosztuje zaledwie 15 zł! Promocja potrwa do końca sierpnia, ale pula biletów w zaskakująco niskich cenach –do kupienia na stronie przewoźnika: www.pkspolonus.pl oraz w serwisie Dworzec Online– jest ograniczona.

Przykładowe rezerwacje:

Kołobrzeg

Codzienny kurs: Warszawa – Kołobrzeg – Warszawa jest nowością w wakacyjnym rozkładzie jazdy PKS Polonus. Malownicza trasa prowadzi przez: Płock, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Wałcz, Czaplinek i Połczyn-Zdrój. Autokary do Kołobrzegu ruszają z Dworca Zachodniego o godz. 22:30 i docierają na miejsce ok. godz. 07.50.Kurs powrotny zaplanowany z kolei został na godz. 09.00, co pozwala dotrzeć do Warszawy ok. godz. 18.50.

Regularna cena biletu w jedną stronę to 85 zł, ale dzięki wakacyjnej promocji „5-10-15” w podróż do Kołobrzegu można udać się z PKS Polonus już za 10 zł.

Łeba/ Krynica Morska

Autokarami PKS Polonus można dojechać do większości nadmorskich kurortów w Polsce. W rozkładzie jazdy przewoźnika znajdziemy również – poza nowym kursem do Kołobrzegu oraz połączeniami z Krynicą Morską i Łebą – takie turystyczne destynacje, jak: Mielno, Karwia, Darłówek, Władysławowo czy Dębki. Na tych trasach także można znaleźć promocyjne bilety w cenie „5-10-15 zł”.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS S.A. to polski przewoźnik autobusowy, obsługujący 36 połączeń dalekobieżnych oraz realizujący międzynarodowe połączenia do Lwowa i Drohobycza.

Oferta PKS Polonus skierowana jest do osób, które chcą komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie tanio podróżować. Operator realizuje zarówno kursy dzienne, jak i nocne między Warszawą a dużymi aglomeracjami miejskimi.

Bilety na połączenia PKS Polonus można kupić w 60-dniowej przedsprzedaży: w kasach dworcowych PKS, w punktach sprzedaży agencyjnej Polonus w całym kraju oraz online – na stronie www.pkspolonus.pl. Bilety na bieżące kursy dostępne są również u kierowcy. Przewoźnik obsługuje zarówno rezerwacje indywidualne, jak i grupowe


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję