Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

PKS Polonus rozpoczął współpracę z Polskim Busem

Data publikacji: 03-05-2017
łatwiejszy dojazd do SPA

Aż 23 nowe linie PKS Polonus łączące100 miast na platformie PolskiBus.com5 tras międzynarodowych z Warszawy do Lwowa, Drohobycza, Stryjai Truskawca oraz KaliningraduW nowej ofercie aż 66 nowych miast oraz atrakcyjne, dynamiczne ceny biletów

PolskiBus.com nawiązuje współpracę partnerską z PKS Polonus! Dzięki temu oferta platformy www.PolskiBus.com została rozbudowana aż o 23 nowe linie. Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji aż100 miast z krajowej oferty Polonusa,w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad. Fantastyczną opcją będzie możliwość podróży z Warszawy i Lublina do niezwykle popularnego Lwowa, w ramach 5 połączeń dziennie! Bilety w atrakcyjnych cenach są dostępne już od teraz na www.PolskiBus.com, a na nowe trasy podróżni ruszyły już 1 kwietnia.

Absolutnym hitem dla Pasażerów będą cztery zupełnie nowe linie międzynarodowe, niedostępne dotychczas na platformie. Lwów to aktualnie jeden z najbardziej rozchwytywanych kierunków podróży wśród polskich turystów! Dzięki wzmocnionej ofercie na platformie przewoźnika PolskiBus.com Podróżni zyskają 5 dodatkowych, codziennych połączeń do tego niezwykłego miasta! Połączenia do Lwowa będą obsługiwane przez autokary PKS Polonus we współpracy ze sprawdzonym i wiarygodnym ukraińskim partnerem, East West Eurolines (ATP Lwów). Wspaniałą nowością w ofercie są również dwie linie łączące Kaliningrad z Warszawą i Gdańskiem. Połączenia do Kaliningradu będą obsługiwaną przez partnerską firmę PKS Polonus: KonigAvto.

Witamy w gronie naszych partnerów największego państwowego przewoźnika! Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej siatce połączeń PKS Polonus, nasi Pasażerowie zyskują niepowtarzalną możliwość podróży do aż 66nowych miast w ramach 23linii! Miłą niespodzianką dla naszych Klientów jest wprowadzenie m.in. Kudowy-Zdrój, Olsztyna, Szklarskiej Poręby, Buska-Zdrój, Szczawnicy, Muszyny czy Grudziądza, o które pytali od dawna. Jestem przekonany, że Lwów i Kaliningrad będą bestsellerem sezonu letniego. Zachęcam do rezerwacji podróży w atrakcyjnych cenach na www.PolskiBus.com– mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Współpraca z PolskiBus.com to kolejny krok PKS Polonus w strategii zastępowania konkurencji współpracą i otwarciem na inne platformy sprzedażowe i tym samym możliwości dotarcia z atrakcyjną ofertą naszych połączeń do szerszego grona pasażerów. Wierzymy, że wprowadzenie na platformę PolskiBus.com krajowych i międzynarodowych linii PKS Polonus – wykonywanych wspólnie z naszymi partnerami – spotka się z dużym zainteresowaniem osób podróżujących zarówno po Polsce, jak też udających się do znanych i lubianych zagranicznych destynacji – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu PKS Polonus.

W ramach nowych 23linii, oferta platformy Polskibus.com zostanie wzbogacona aż o 66 atrakcyjnych lokalizacji w całej Polsce. Podróżni będą mogli wybrać się do wyjątkowych miejscowości turystycznych, takich jak: Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Szklarska Poręba, Olsztyn, Ruciane-Nida czy Kudowa-Zdrój oraz wielu innych miast, jak: Grudziądz, Inowrocław, Sochaczew, Kozienice, Kłodzko, Zwoleń, Iłża, Przasnysz, Płońsk, Starachowice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Gołdap, Duszniki-Zdrój, Cieplice Śląskie-Zdrój czy Rypin.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

http://pkspolonus.pl/strefa-pasazera/rozklad-jazdyhttp://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

Zdecydowana większość połączeń krajowych będzie realizowana przez autokary marki Scania z floty PKS Polonus. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, gniazdka elektryczne oraz komfortowe odchylane i w większości pojazdów rozsuwane fotele. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Polonus S.A., który dostępny jest pod adresem:

http://pkspolonus.pl/regulaminy/przewozow.

Przypominamy, że w przypadku podróży zagranicznych każdy Pasażer musi mieć ze sobą ważny paszport, odpowiednie dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy oraz wydrukowany e-bilet PolskiBus.com. Pasażerowie z zagranicy są zobligowani do posiadania wizy ważnej minimum 30 dni.

Dodatkowe informacje o PolskiBus.com:

PolskiBus.com to najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku. W jego korzystnej cenowo ofercie Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety

można kupić na stronie www.polskibus.com już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 16 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdrój, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego,

Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 8 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Donovaly, Pragę oraz Wiedeń.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 68 dodatkowych linii, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Tallinn, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość. Oferta dostępna na www.polskibus.com to aż 84 linie łączące aż 205 miast w Polsce i za granicą.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 21 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Dodatkowe informacje o PKS Polonus:

PKS Polonus S.A. to spółka Skarbu Państwa świadcząca usługi transportu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Przewoźnik obsługuje całorocznie i sezonowo blisko 40 połączeń, łącząc główne ośrodki miejskie i turystyczne z Warszawą. Z usług PKS Polonus – realizowanych w oparciu o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie - korzysta rocznie ponad 2 mln pasażerów.

Oferta polskiego przewoźnika skierowana jest do osób, które chcą komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie tanio podróżować. PKS Polonus posiada w ciągłej sprzedaży promocyjne pule biletów w cenach 5zł, 10zł i 15zł oraz zapewnia zniżki do 30% na bilet powrotny czy stały rabat 50% dla dzieci i uczniów w wieku do13 lat.

Ponadto, pasażerowie PKS Polonus, kupujący bilety on line za pośrednictwem platform:www.pkspolonus.pl i www.dworzeconline.pl mogą skorzystać z unikalnego rozwiązania, jakim jest możliwość wyboru miejsca w autokarze oraz opcja zmiany daty wyjazdu zakupionych biletów. Jednocześnie PKS Polonus – jako jeden z pierwszych przewoźników – oferuje podróżnym dostęp do Wi-Fi i gniazd zasilania w całej flocie oraz prezentuje geolokalizację wszystkich pojazdów na trasie za pośrednictwem strony www.pkspolonus.pl.

Najpopularniejsze kierunki całoroczne, obsługiwane przez PKS Polonus, to linie do: Szklarskiej Poręby, Kudowy-Zdroju, Krynicy-Zdroju, Kętrzyna, Mrągowa, Gołdapi, Szczawnicy, Koszalina, Olsztyna, Sandomierza i Inowrocławia. Najpopularniejsze miejscowości sezonowe, z których korzystają pasażerowie PKS Polonus to: Kołobrzeg, Darłowo, Mielno, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Krynica Morska, Giżycko czy Mikołajki. W komunikacji międzynarodowej Polonus obsługuje linie do: Lwowa, Truskawca i Drohobycza w Ukrainie.

Bilety na wybrane połączenia PKS Polonus można kupić w 60-dniowej przedsprzedaży: w kasach dworcowych PKS, w punktach sprzedaży agencyjnej Polonus w całym kraju oraz on line – na stronie www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.ploraz – od marca 2017 roku – również na platformie PolskiBus.com. Bilety na bieżące kursy dostępne są również u kierowcy w miarę wolnych miejsc. Przewoźnik obsługuje zarówno rezerwacje indywidualne, jak i grupowe.


Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję