Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Basen – idealna zabawa podczas wesela

Data publikacji: 25-09-2017
Miętowe Wzgórze

KRYTY CZY NA ZEWNĄTRZ?

 Zdecydowanie więcej uroku ma basen na zewnątrz, otoczony pięknym ogrodem. Zieleń w połączeniu z krystalicznie czystą wodą uspokaja, daje poczucie harmonii i świeżości. Basen odkryty jest bardziej klimatyczny i – pewnie za sprawą amerykańskich filmów – kojarzy się z ekskluzywnymi przyjęciami. Stanowi też perfekcyjną scenerię do organizacji ceremonii zaślubin na świeżym powietrzu.

BUDUJE ATMOSFERĘ

Przestrzeń przy basenie jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie imprezy. Goście mogą się tu ze sobą swobodnie przywitać, złożyć parze młodej życzenia, porozmawiać. To też dobry moment na podanie musującego wina, drinka czy lemoniady.

ODROBINA SZALEŃSTWA

Basen i patio często stają się ulubionym miejscem integracji gości. Chętnie wychodzą na parę chwil z przyjęcia, by zrelaksować się na wygodnym leżaku czy porozmawiać z dawno nie widzianym krewnym czy przyjaciółką. Dla wielu to natomiast idealne miejsce na odrobinę szaleństwa. Część gości właśnie przy basenie, a nie na parkiecie sali balowej, odkrywa swoje taneczne umiejętności. Zdarza się, że spontanicznie przez większą grupę są tworzone układy choreograficzne, zwieńczone oczywiście skokiem do wody.

ODPOWIEDNIA GŁĘBOKOŚĆ

Bardzo ważne, aby basen przy obiekcie, który wybieramy na przyjęcie weselne miał odpowiednią głębokość – na tyle dużą, by dało się swobodnie popływać i jednocześnie wystarczająco niewielką, żeby nie stanowił zagrożenia. Optymalna głębokość to 1,60 m. Oczywiście, warto pamiętać też o tym, że alkohol i woda nie współgrają ze sobą.

FRAJDA DLA DZIECI

Basen to miejsce, przy którym świetnie się czują nie tylko dorośli. Z takiej atrakcji równie chętnie skorzystają najmłodsi. – Czasami goście pary młodej przyjeżdżają już do nas przed południem – mówi Jakub Urbaniak, właściciel Rezydencji Miętowe Wzgórza – Mansion House pod Warszawą. – W oczekiwaniu na przyjęcie, mogą zrelaksować na hamakach, leżakach albo w wodzie. Dla dzieci mamy motylki na ramiona i koła ratunkowe, aby zapewnić im bezpieczeństwo. A do zabawy – dmuchanego różowego flaminga i białego jednorożca.

CHILLOUT PO UDANEJ NOCY

 To nieprawda, że najbardziej liczy się pierwsze wrażenie. W kwestii przyjęcia weselnego równie ważny jest cały jego przebieg, a także zwieńczenie imprezy. Dziś coraz rzadziej organizuje się poprawiny, a ostatnim elementem wspólnego świętowania jest najczęściej śniadanie. Jeśli obiekt, w którym odbywa się przyjęcie, posiada taras, ogród i basen, warto podać posiłek na świeżym powietrzu. Goście będą czuli się tu bardzo swobodnie. To sprzyjające miejsce na dokończenie rozmów, ostatnie chwile wytchnienia czy – w przypadku dzieci – na zabawę.

DODATKOWE INFORMACJE:

Miętowe Wzgórza to położone w Trębkach Nowych pod Warszawą zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Utrzymane w stylu Hampton wnętrza nadają obiektowi lekkości i elegancji. To miejsce idealne na wysokiej klasy przyjęcie weselne. Właścicielami Miętowych Wzgórz są młodzi, kreatywni ludzie, o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie organizacji wesel i ślubów plenerowych. Od kilku lat prowadzą sąsiadujący Dwór Złotopolska Dolina, który na swoje przyjęcie wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy.
Podziel się:

W tej kategorii:


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję