Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

27-01-2013

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. 

więcej »
Zabiegi z gorącej parafiny

Zabiegi z gorącej parafiny

20-12-2012

Parafina to węglowodór nasycony otrzymywany w procesie destylacji ropy naftowej. Parafina stała topi się w temp. 42-54⁰C, a wrze w 250⁰C.

więcej »
Specjaliści o bezpieczeństwie zabiegów Fish Spa

Specjaliści o bezpieczeństwie zabiegów Fish Spa

05-11-2012

W ciągu ostatnich lat na rynku pojawiły się i rozpowszechniły zabiegi na stopy, dłonie, a niejednokrotnie jako peeling całego ciała za pomocą rybek Garra Rufa. Zabieg...

więcej »
Lampa Sollux

Lampa Sollux

31-10-2012

Lampa Sollux to urządzenie służące do naświetlań promieniami podczerwonymi i widzialnymi.

więcej »
Krioterapia

Krioterapia

31-10-2012

Polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo.

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję