Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Jak wykorzystujemy zioła w kosmetyce?

05-02-2014

Zioła wykorzystywane są przy produkcji wielu preparatów kosmetycznych oraz podczas zabiegów SPA&Wellness. Dla skóry mają one działanie lecznicze.

więcej »
Masaż limfatyczny manualny całego ciała

Masaż limfatyczny manualny całego ciała

26-11-2013

Ten rodzaj masażu pobudza układ mięśniowy poprzez delikatny ucisk.

więcej »

Kąpiel Fizjoaktywna

02-03-2013

  To specjalistyczny zabieg na bazie certyfikowanego produktu – wyekstrahowanej borowiny TOŁPA®. Odbywa się w wannie, w temperaturze ok. 37-39°C. Mimo swej...

więcej »

Masaż świecą

02-03-2013

  Niezwykle przyjemny masaż świecą jest możliwy dzięki temu, że płomień podgrzewa masło Shea oraz zawarte w świecach olejki eteryczne do temperatury jedynie nieco...

więcej »

Radiofrekwencja Focus RF

21-02-2013

Przywróć Młodość Swojej Skórze

więcej »

Mikrodermabrazja

27-01-2013

Pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków. 

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję