Informacje i rezerwacja

Poradnik SPA & Wellness

Herbatka podczas pobytu SPA

18-02-2016

Zrelaksuj sie podczas pobytu w hotelu SPA przy herbacie. Herbaciani smakosze posmakują niezwykłych kompozycji herbacianych w niezwykłym hotelu SPA - Zamku Topacz.

więcej »

Relaks w aromacie sosny

02-02-2016

Sosna ma niezwykłe właściwości, dlatego stała się motywem przewodnim rónież niezwykłego obiektu. Zrelaksuj się w aromacie sosny w Termach Warmińskich. Dowiedź sie...

więcej »

Noworoczne postanowienie – zrobić coś dla siebie!

15-01-2016

Początek nowego roku to czas postanowień na nadczodzący rok. Dobrym pomysłem moze okazac się wizyta w SPA, gdzie zadbasz o siebie i odpoczniesz.

więcej »

Dotyk luksusu w SPA Zamku Topacz

24-12-2015

Przeczytaj jak niesamowitym miejscem jest hotel SPA mieszczący się w Zanku Topacz.

więcej »

Zadbaj o skórę po lecie!

17-11-2015

Czas wakacji i urlopów dobiega końca. Wraz z nim żegnamy też lato. To dobra okazja, aby pomyśleć w jaki sposób zadbać o swoją skórę, która w...

więcej »

Design w hotelu SPA ma znaczenie

18-07-2015

W hotelu istotnym czynnikiem jest wystrój. Wpływa on korzystnie lub nie na samopoczucie i relaks Gości hotelowych. Sprawdź jak hotele w Polsce dbają o nastrój swoich Gości.

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję