Informacje i rezerwacja

  • Strona główna
  • »
  • Ogłoszenia
  • »
  • event
  • »
  • Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Busku-Zdroju! Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” w Busku-Zdroju! Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!

Dołącz do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”  w Busku-Zdroju! Przyjdź na spotkanie z fizjoterapeutą!
Już 8 lipca w Busku-Zdroju odbędzie się spotkanie ogólnopolskiego programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Powstał on z myślą o Seniorach, którzy chcą walczyć z uporczywym bólem stawów i nadal cieszyć się sprawnością ruchową. Bezpłatne spotkanie z fizjoterapeutami organizowane w Sanatorium „Marconi” ma na celu edukację, w jaki sposób walczyć
z dolegliwościami stawowymi za pomocą żelu przeciwbólowego oraz aktywności ruchowej.

Już w lipcu w Busku-Zdroju, w ramach programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™” odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne dotyczące walki z bólem stawów. Zajęcia poprowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów pokażą uczestnikom, że wciąż mogą cieszyć się swobodą ruchu. Spotkania obejmować będą wykład prowadzony przez fizjoterapeutę dr Marię Kłodę. Podczas spotkania Uczestnicy poznają przyczyny bólu stawów oraz sposoby walki z tą dolegliwością. Następnie odbędą się proste zajęcia ruchowe, obejmujące naukę autorskiego zestawu „12 Ćwiczeń z Voltaren MAX”, opracowanego przez Polskie Towarzystwo Fizjoterapii. Na uczestników czekają także materiały edukacyjne, w tym – Voltaren MAX. Poradnik o Zdrowiu Stawów.

W ramach programu uruchomiono także Mobilne Centrum Informacji Voltaren MAX Bus, a w nim m.in.: bezpłatne, indywidualne porady fizjoterapeutów! Centrum będzie dostępne dla chętnych przez cały dzień w miejscu spotkania – przed budynkiem Sanatorium „Marconi” w Parku Zdrojowym.
Jeżeli i Ty zmagasz się z codziennym bólem stawów i masz ukończone 60 lat, koniecznie przyłącz się do programu „Voltaren MAX. Rozruszaj Stawy™”. Nie musisz zabierać ze sobą maty do ćwiczeń. Wystarczy, że pojawisz się w wygodnym stroju sportowym w podanym poniżej terminie.

Zajęcia – wykład oraz ćwiczenia odbędą się:

8 lipca (środa) godz. 10:00
„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.
Sanatorium Marconi
Park Zdrojowy
28-100 Busko-Zdrój
Data dodania: 2015-07-02 12:49:59

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję