Informacje i rezerwacja

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

  • Wybierz kategorię:

  • Tytuł:

  • Treść:

  • Zdjęcie:

Regulamin zamieszczania ogłoszeń

Dodając ogłoszenie automatycznie akceptujesz regulamin Portalu Sanatoriaspa.pl

Regulamin korzystania z usługi ogłoszeń drobnych dostępnej na stronach portalu 43time.pl  i sanatoriaspa.pl.

Portal 43time.pl i sanatoriaspa.pl świadczący przedmiotową usługę jest własnością firmy 43time Joanna Haliniak.

Regulamin niniejszy określa warunki zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń drobnych.
Użytkownik samodzielnie dodaje ogłoszenia za pomocą formularza zamieszczonego na stronie ogłoszeń www.43time.pl i www.sanatoriaspa.pl.

Firma 43time Joanna Haliniak nie bierze odpowiedzialności za poprawność, autentyczność informacji, materiałów zamieszczonych w ogłoszeniu jak również za  jakość  świadczonych usług w ramach ogłoszenia. Sprawdzenie wiarygodności ogłoszenia spoczywa tylko i wyłącznie na osobie, która chce z niego skorzystać. Z racji, iż firma 43time Joanna Haliniak nie pobiera żadnej opłaty za zamieszczenie ogłoszenia nie będzie w żaden sposób uczestniczyć w sporach i postępowaniach karnych powiązanych z ogłoszeniami zamieszczonymi na portalu.

Treść ogłoszenia zawierać może 500 znaków oraz 1 zdjęcie. Wszystkie wymagane pola muszą zostać uzupełnione, a dodanie ogłoszenia oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie przez wydawcę 43time.pl podanych danych osobowych zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną do obsługi związanej z dodanym ogłoszeniem, przesyłania informacji handlowych oraz do celów marketingowych.

Ogłoszenie zostaje aktywowane zaraz po wprowadzeniu go na tablicę ogłoszeń.

Portal 43time.pl i SanatoriaSPA.pl zastrzega sobie możliwość do usuwania ogłoszeń i zdjęć załączonych do ogłoszeń w szczególności zawierających treści reklamowe.

Ogłoszenia emitowane są przez czas nieokreślony. Istnieje możliwość usunięcia nieaktualnego ogłoszenia wysyłając zgłoszenie na adres email: biuro@43time.pl.

Ogłoszenia w formie podstawowej publikowane są bezpłatnie w kolejności chronologicznej według daty dodania ogłoszenia.


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję