Informacje i rezerwacja

Poradnik kuracjusza

Krioterapia miejscowa

Krioterapia miejscowa

Polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo.

więcej »
Masaż Wirowy

Masaż Wirowy

Masaż podwodny kończyn górnych i dolnych, wykonywany w specjalnych wannach urządzeniem powodującym ruch wirowy wody.

więcej »
Ultradźwięki (Sonoforeza)

Ultradźwięki (Sonoforeza)

Terapia ultradźwiękowa pozwala na wykonanie delikatnego masażu w głębi tkanek. Pobudza on krążenie i przepływ limfy oraz lokalną przemianę materii.

więcej »
Fizjoterapia

Fizjoterapia

Jest pojęciem nierozerwalnie związanym z "rehabilitacją medyczną". Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności...

więcej »
Fizykoterapia

Fizykoterapia

Jedna z form fizjoterapii i część medycyny fizykalnej, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami fizycznymi.

więcej »

Nerwoból

Nerwoból, inaczej neuralgia - termin z zakresu medycyny, związany z uszkodzeniem nerwu obwodowego. Ma charakter ostry, rwący, szarpiący, promieniuje w obszarze unerwienia...

więcej »

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję