Informacje i rezerwacja

Jak zarezerwować?

Rezerwacja w sanatorium lub hotelu SPA 

 

SanatoriaSpa.pl nie pobiera dodatkowych opłat za dokonanie rezerwacji poprzez nasz portal. Ceny w Ośrodkach są takie jak na naszej witrynie.

Zaliczkę za pobyt przesyłasz bezpośrednio na konto sanatorium lub hotelu SPA, natomiast dopłacasz będąc na miejscu w Ośrodku w recepcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowo obsłużyć klienta począwszy od porad w kwestii wyboru odpowiedniego obiektu, pakietu aż po dokonanie rezerwacji. 

 

 Robimy to bezpłatnie!

 

Od 3 lat działamy w branży wczasowo-rehabilitacyjnej, co sprawia, że:

  • świetnie znamy Ośrodki z którymi współpracujemy, ich oferty cenowe, rodzaje zabiegów, warunki pobytu w obiektach,
  • pracownicy działu sprzedaży starają się podejść  do każdego klienta indywidualnie tzn. na zapytanie o możliwość pobytu w danym terminie lub miejscu przygotowujemy ofertę najbardziej adekwatną do życzeń klienta.

 

Korzyści wynikające dla klienta z dokonania rezerwacji za pośrednictwem portalu www.sanatoriaspa.pl:

  • oszczędność czasu i pieniędzy,
  • otrzymuje aktualne oferty obiektów,
  • niewielkim nakładem pracy - wystarczy kontakt, telefoniczny bądź e-mail, aby założyć rezerwację - po czym otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji oraz dane do zrobienia przelewu na konto Ośrodka, prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania zapłaty zaliczki, w celu potwierdzenia rezerwacji. 

Chcąc zarezerwować pobyt prywatny w sanatorium, hotelu SPA zadzwoń lub wypełnij formularz: "Zapytanie rezerwacyjne"  bądź kontaktu. Możesz również przyjść do naszego biura stacjonarnego znajdującego się w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.


Mamy nienormowany czas pracy, możesz zadzwonić o dowolnej porze dnia.


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję