Informacje i rezerwacja

Forum

Jakie zabiegi SPA

Katarzyna Ryś

Wraz z przyjaciółką zdecydowałyśmy się na wyjazd do SPA i potrzebujemy rady z jakich sprawdzonych zabiegów mogłybyśmy skorzystać?

dodano: 2012-07-16 11:38:12 | aktualizacja: 2017-12-22 16:53:19

Oliwia Śmiech

Za każdym razem będąc w Spa korzystam z masażu klasycznego, ostatnio jednak pokusiłam się na masaż czekoladowy oraz gorącymi kamieniami. Są to jak narazie dla mnie numery 1! :) gorąco polecam sprawdzenie na włąsnej skórze. Ponadto warto skorzystac z Body Warp na ciało, maseczki algowej w kapsule Spa oraz peelingu całego ciała na bazie soli morskiej.

dodano: 2012-07-16 11:47:14

Katarzyna Ryś

Zastanawiałyśmy się nad skorzystaniem również z zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych, czy korzystałaś kiedyś z takiej oferty?

dodano: 2012-07-16 11:52:28

Oliwia Śmiech

Oczywiście, że tak. Lecz z takich zabiegów jest warto korzystać systematycznie dają bardzo szybki i widoczny efekt. Staram się przynajmniej raz w tygodniu jechać do pobliskiego SPA. Najpierw trzeba skorzystać z konsultacji indywidualnej, żyby dopasować odpowiednią dla Ciebie metodę. Korzystałam z Ultrashape - zabiegu ultradźwiękiem oraz z drenażu. Wszelakie masaże również dają dobry efekt antycellulitowy jak np wyżej wspomniany masaż czekoladowy.

dodano: 2012-07-16 12:04:44

Magdalena Pelc

Ja zawsze wybueram masaże oraz hydrodermabrazje. Doskonale wpływają na odprężenie całego organizmu. Stres jakby ze mnie odpływa. Ponadto moja skóra lepiej nareszcie wygląda i cała czuje się lepiej. :)

dodano: 2014-07-29 20:51:37

Cezary Gerner

Warto skorzystać z zabiegów balneoterapi, kinezyterapii no i hydrodermabrazji. Masaże i cała fizykoterapia obowiązkowo. Mogę polecić spa z tej strony http://www.andersgroup.pl/pl/spa.html - Mazury to piękny region a w połączeniu z dobrej klasy zabiegami spa tworzy idealne miejsce na urlop.

dodano: 2014-09-19 21:39:42

Marta Warinko

Sama byłam na masażu relaksacyjnym, ale z tego, co widziałam, zabiegów oferowanych przez SPA jest wiele. Warto się nad tym zastanowić i spresonalizować swoje oczekiwania. Trzeba ustalić jak ma wyglądać masaż, czy ma być wykonany w SPA i przede wszystkim jaki ma być jego rodzaj (sportowy, rehabilitacyjny, relaksacyjny). Gdy mam wyjątkową okazję świętowania wybieram się na zabiegi SPA i korzystam z różnych usług tego miejsca. Po czym czuję się odprężona i zrelaksowana.

dodano: 2016-11-08 15:46:17

Dodaj odpowiedź do tematu

« Wróć do listy wątków


O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do kontkatu: biuro@sanatoriaspa.pl

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję