Informacje i rezerwacja

Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenia

Dom Wczasowy HARNAŚ Zakopane

Dom Wczasowy HARNAŚ Zakopane
D. W." Harnaś II" zlokalizowany jest w pięknej wiosce podhalańskiej Kościelisko - w bliskim sąsiedztwie Zakopanego. Znajdują się tu dwie największe doliny: Dolina Kościeliska i Chochołowska oraz Dolina Strążyska i Białego. Zlokalizowane są liczne wyciągi narciarskie, zabytki kultury ludowej oraz pasterskiej.
W pobliżu naszego ośrodka zlokalizowane są wyciągi narciarskie: Butorowy Wierch, Salamandra, krzesełkowy Szymoszkowa. W sezonie letnim kąpielisko Szymoszkowa. Niedaleko znajduje się również Sanktuarium na Krzeptówkach.

Położenie domów sprawia ,że z okien mogą Państwo podziwiać wspaniały widok na Giewont oraz panoramę Tatr.
Dom Wczasowy Harnaś II
Kościelsiko
ul. St. Nędzy Kubińca 105a i b

tel./fax. 18 20 705 31
tel. kom. 693 999 453
601 86 68 28 (Franciszek)

e-mail: dwharnas2@gmail.com

http://www.zakopane-harnas.pl/
Data dodania: 2013-03-27 22:51:08

O nas

SanatoriaSpa.pl powstał z myślą o promowaniu zdrowia witalnego oraz aktywnego wypoczynku, którego zaznać można w sanatoriach i ekskluzywnych ośrodkach SPA & Wellness prezentowanych na portalu. Wybierz swój ulubiony sposób wypoczynku: relaks, aktywność fizyczna, odnowa biologiczna, leczenie. Znajdziesz u nas bazę sanatoriów i hoteli SPA & Wellness w Polsce wraz z bogatą prezentacją samych Ośrodków, jak i ich oferty pobytowej. Doradzimy odpowiednie miejsce oraz pakiet pobytowy. Sprawdź nas i naszych kontrahentów. Zamów już dziś!

Zapraszamy do biura stacjonarnego w Nowym Targu przy ul. Waksmundzkiej 38.

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję